ÖVRIGT / Musikinstrument / Fioler 9794091
nr 979 4091
Fioler
2 st. + ett fodral
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
700 kr
måndag 7 september 2015
kl 18:46:07
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)